Блог

Створення сайту в Києві або Україні

Створення сайту в Києві або Україні

Якщо ви з Києва, то, мабуть бажаєте знайти розробника сайту саме в Києві. Але чи так принципово замовити створення сайту саме в розробників Києва ? Сучасні способи зв'язку легко дозволяють обмінюватися інформацією не тільки по всій Україні, але й всьому світу.

Зайва інформація у створенні сайту Київ?

Зайва інформація у створенні сайту Київ?

Цю тему я хотів би присвятити саме процесу створення сайтів в Києві. До нас звертається дуже багато клієнтів, причому дуже різних. Одні створюють для себе сайт вперше, інші мають вже великий досвід в цьому, мають по 5-10 різних сайтів.

Як знайти порядного розробника сайту Київ

Як знайти порядного розробника сайту Київ

Ми вважаємо що головною рисою будь-якого спеціаліста та просто людини є її чесність та порядність. Бо якщо людина дуже розумна, досвідчена, але при цьому непорядна, то від немає ніякої користі від всіх її професійних чи інших здібностей. Знайти дисциплінованих, порядних виконавців будь-якої роботи - не просто. Так само і тих, хто займається створенням сайтів в Києві.

Створення сайтів в Києві, з чого починати

Створення сайтів в Києві, з чого починати

Не всі, але багато людей, що бажають замовити створення сайту в Києві не знають з чого починати.

Одні шукають веб студії, що займаються створення сайтів по Києву, а інші шукають бріфи та технічне завдання на створення сайту.

Що краще SEO чи Google реклама

Що краще SEO чи Google реклама

Що краще для просування сайту - SEO чи Google реклама? Це питання завдають майже усі наші клієнти й насправді це дуже важливо. І тут неможливо однозначно відповісти, що наприклад SEO краще чи контекстна реклама Google краще.

Створення сайтів на конструкторах

Створення сайтів на конструкторах

Створення сайтів на конструкторі — болюча тема, адже в інтернеті просто безліч реклами змісту "створи собі сайт самостійно, легко, професійно та безкоштовно". Розберемось чи так воно є насправді.

Клієнт завжди правий?

Клієнт завжди правий?

Цей пост я хотів би знову посвятити відношенням тих, хто займається створенням сайтів та їх клієнтів. Надихнула на нього мене одна стаття, яку розмістила на своєму сайті одна не знайома нам веб студія, на яку я натрапив під час планового моніторингу цін та умов наших конкурентів.

Як захистити сайт від злому

Як захистити сайт від злому

З цього приводу деякі наші клієнти кажуть, що створений нами для них сайт ніхто не буде ламати, адже їх бізнес незначний і нікому не цікавий, тому ніхто не буде цим займатися бо немає сенсу. З одного боку це так, спеціально, цілеспрямовано на замовлення ваш сайт ніхто не буде чіпати, якщо ви не займаєтесь бізнесом на мільйони й не ведете відкриту війну зі своїми конкурентами.

Яку систему управління сайтом (CMS) обрати

Яку систему управління сайтом (CMS) обрати

В інтернеті зараз просто безліч інформації що таке CMS сайту, які кращі для створення сайтів, які вони бувають, чим відрізняються, є порівняльні таблиці, відгуки і т.д. Але зараз мені хочеться підняти це питання з ракурсу взаємовідносин веб розробника і кінцевого користувача сайту, тобто нашим клієнтом.

Інформація

Створення сайтів в Києві за доступними цінами. 

Створення та просування сайтів в м. Київ та по всій Україні будь-якого рівня складності без передоплати.

Портфоліо

Портфоліо створення сайтів Київ
X