Зайва інформація у створенні сайту Київ?

Зайва інформація у створенні сайту Київ?

Цю тему я хотів би присвятити саме процесу створення сайтів в Києві. До нас звертається дуже багато клієнтів, причому дуже різних. Одні створюють для себе сайт вперше, інші мають вже великий досвід в цьому, мають по 5-10 різних сайтів.

Одні уперше чують деякі веб поняття, а інші самі кажуть, що знають окремі мови програмування.

І вперше може здатися, що чим більший ви маєте досвід у створенні сайтів, чим більше знань з цього приводу, то тим краще вам створять сайт. Але насправді це не так.

Деякі наші клієнти так начитаються різної спірної інформації в інтернеті, пости, форуми, відео, що в них утворюється, як кажуть "каша в голові". Вони щось наводять, але при цьому плутають одне з одним — і з такими клієнтами буває дуже важко працювати. А з тим, хто на цей час нічого не знає — ми самі зробимо для нього все як найкраще і він ніколи не пожалкує.

Тому інформація як кажуть зайвою не буває, але якщо вона призводить до плутаниці у думках, рішеннях, то краще обійтися без неї. Наприклад, хтось почав вивчати на якій системі має бути сайт. Одні кажіть одне, другі — інше. І так до нескінченності.

Тому нашим клієнтам не треба нічого вивчати, ми зробимо все за вас, все максимально продумаємо та реалізуємо в сайті, він вам сподобається.