Що краще SEO чи Google реклама

Що краще SEO чи Google реклама

Що краще для просування сайту - SEO чи Google реклама? Це питання завдають майже усі наші клієнти й насправді це дуже важливо. І тут неможливо однозначно відповісти, що наприклад SEO краще чи контекстна реклама Google краще.

Кожен з цих основних способів просування сайту має свої плюси та мінуси.

Так, що мені подобається в Google рекламі. Перш за все швидкість просування сайту через неї. Адже створення, налаштування рекламної кампанії в Google займає не більше 7 днів і ваш сайт вже на 1-х сторінках пошуку по Києву чи всій Україні. Причому по будь-якій кількості пошукових запитів. Google реклама мені не подобається через специфіку самого сервісу Google реклами - Google Ads.

Там все зроблено так, щоб швидше склікати всі ваші гроші, при чому може й взагалі безрезультатно.

Наприклад, виставляєш максимальний денний бюджет 50 грн, а знімає 100, оскільки десь в Правилах зазначено, що денний бюджет може коливатися у 2 рази.
Виставляєш мінус слова — це слова чи запити, по якім не потрібно показувати рекламу, наприклад слово "безкоштовно", але якщо користувач вкаже слово "безкоштовні", то реклама буде показана, тобто треба вказувати всі варіанти мінус слів з урахуванням відмінку, числа, мови, помилок та інш. Вважаю, що це зовсім не зручно, що мінус слова не працюють по принципу широкої відповідності.

Зате пошукові ключові слова навпаки працюють по широкій відповідності так, що вкажеш запит "замовити створення сайту", а система покаже рекламу по запиту "замовити ковзанки на сайті розетка", що взагалі не те, що треба, отже требо користуватися модифікаторами, але ті суттєво підвищують середню вартість кліку.
Тому, щоб контекстна реклама в Гуглі була дійсно ефективною та економічною — треба замовляти її створення та налаштування у професіоналів. Ми спеціалізуємося на Google Ads вже 10 років, отже маємо величезний досвід і зможемо зробити всі необхідні налаштування дуже якісно з урахуванням всіх вищеперелічених нюансів.

Тепер, що стосується SEO просування. В SEO мені подобається те, що коли сайт виведений на першу сторінку — не треба платити за кожне відвідання сайту, як в Гугл рекламі, тобто всі переходи на сайт безкоштовні, а оплата здійснюється тільки за саму роботу SEO просування, яку можна проводити не постійно, а періодично.
І наприклад якщо сайт виведений на першу сторінку, то так набагато дешевше, ніж одержати такий самий трафік через Google Ads. Один раз заплатив за SEO просування і все, а в Google Ads треба платити постійно і за кожен перехід на сайт. Що не подобається SEO просуванні це те що, воно робиться довше за Гугл рекламу, іноді потрібен місяць чи більше на виведення сайту на перші позиції. І якщо реклама робиться по всім пошуковим запитам, то SEO просування робиться за окремими ключевими словами, бо не можна в рамках SEO оптимізації охопити всі словосполучення та їх варіанти, особливо високочастотні.

Висновок з цього такий, що Google Ads та SEO просування сайту мають свої сильні та слабкі сторони.

Kyiv Web Studio підбере для вас оптимальний спосіб просування вашого сайту по Києву чи Україні. В деяких випадках краще використовувати SEO просування, в інших не обійтись без Google реклами, а інколи треба використовувати обидва способи одноразово. В будь-якому випадку ваш сайт буде приносити прибуток. Ми це зробимо.