Створення сайтів на конструкторах

Створення сайтів на конструкторах

Створення сайтів на конструкторі — болюча тема, адже в інтернеті просто безліч реклами змісту "створи собі сайт самостійно, легко, професійно та безкоштовно". Розберемось чи так воно є насправді.

Є багато сервісів, що пропонують самостійно створити собі сучасний, професійний сайт і абсолютно безкоштовно.
Це наприклад Wix, Ucoz та багато інших.

Як же реальність виявляється згодом далека від рекламних обіцянок! Коли людина витратить безліч часу на те, щоб розібратися в системі конструктора, а також на створення свого сайту — виявиться, що безкоштовно сайт буде існувати тільки за умови розміщення на ньому сторонньої реклами сервісу, яка фактично буде блокувати сайт.

Щоб здихатися реклами потрібно перейти на пакет Преміум — без реклами. Для цього потрібно сплатити, наприклад 120 дол. Але біди при цьому не закінчується, оскільки через рік рахунок на сплату Преміум пакету виростає вдвічі — до 240 доларів, як на тому ж Wix. І так кожного року треба платити.
Людина потрапляє в пастку — з одного боку шкода витраченого часу на створення сайту самостійно, з іншого — сплачених 120 доларів. Але й платити щороку 240 доларів — задорого. Оскільки можна було б за ці гроші звернутися до веб студії за створенням сайту, самому нічого робити й не платити щороку таку абонплату.
Жахливо — скажете ви й будете праві, але і це виявляється не все. Оскільки при створенні сайту на будь-якому конструкторі — ви не є власником такого сайту. Сервіс може в будь-який час заблокувати ваш сайт з будь-яких причин. Також створені на конструкторах сайти дуже погано індексуються пошуковими системами через свою специфічну структуру, прихований вихідний код, динамічні урли і т.д.

Потім до нас звертаються такі горе-користувачі всякого роду Віксів та просять створити для них в Києві чи Україні нормальний сайт, з відкритим кодом, швидкий у роботі, добрий для індексації в пошукових мережах і таке інше. І що найголовніше — власником такого сайту будете тільки ви з абсолютними правами володіння, користування та розпорядження.

Не повторюйте помилки інших наших клієнтів — відразу замовляйте створення сайтів в Києві в нашій веб студії. Ви не пожалкуєте.