Створення сайтів в Києві, з чого починати

Створення сайтів в Києві, з чого починати

Не всі, але багато людей, що бажають замовити створення сайту в Києві не знають з чого починати.

Одні шукають веб студії, що займаються створення сайтів по Києву, а інші шукають бріфи та технічне завдання на створення сайту.

Ну а решта починають шукати інформацію в інтернеті по запитам "створення сайтів з нуля" або "створення сайту з чого починати".

Може сказати, що головне з всього цього — це знайти розробників сайту, щоб були порядні, працювали якісно та не заламували ціни. Ось на цьому треба зробити акцент.

Все інше це вже технічні індивідуальні моменти і заздалегідь цим не треба займатися, адже розробники можуть і не запросити у вас ту інформацію, бріф або технічне завдання, яке ви будете так клопітливо готувати.

Або запросять, але не в тому вигляді чи змісту. Тому все треба робити по мірі необхідності по запиту. Так ви збережете свій час.
Наприклад, наша веб студія займається створення сайтів в Києві, і ми так налагодили увесь робочий процес, що від замовника питаємо тільки самі важливі та основні деталі щодо створення сайту, все інше робимо собі — підбираємо, пропонуємо, узгоджуємо.
Ми не потребуємо ані бріфу, ані технічного завдання на створення сайту.

Все що потрібно на початковому етапі — це загальна інформація про майбутній сайт:

  • назва сайту та його тематика

  • наявність логотипу

  • побажання до кольорової гами дизайну сайту

  • назви основних розділів сайту

  • приклади схожих сайтів, що подобаються


Ось і все. При чому всю цю інформацію для створення сайту можна надати нам у простій формі - письмово або усно телефоном, надіслати поштою чи на вайбер. Все максимально просто та зручно для наших клієнтів.

А всю решту необхідної інформації ми при необхідності запитуємо вже в процесі робіт. Ми проти того, щоб навантажувати наших клієнтів зайвою інформацією чи діями.
Ми все зробимо за вас — створення сайтів Київ від Kyiv Web Studio