Як захистити сайт від злому

Як захистити сайт від злому

З цього приводу деякі наші клієнти кажуть, що створений нами для них сайт ніхто не буде ламати, адже їх бізнес незначний і нікому не цікавий, тому ніхто не буде цим займатися бо немає сенсу. З одного боку це так, спеціально, цілеспрямовано на замовлення ваш сайт ніхто не буде чіпати, якщо ви не займаєтесь бізнесом на мільйони й не ведете відкриту війну зі своїми конкурентами.

Але тут не треба забувати, що окрім умисного та цілеспрямованого ураження сайту на замовлення є ще інша сторона — хакери. Це люди, що займаються незаконною діяльністю у сфері IT технологій.

Навіщо вам їх сайт і як вони про нього дізнаються? Їм потрібні будь-які сайти й чим більше тим краще — для розсилки спаму через сервер на якому розташований зломаний сайт. Для розкрутки інших сайтів через завантаження на зломаний сайт рекламних скриптів або посилань. Для шантажу власників зломаних сайтів і вимагання від них грошей за відновлення сайту. Є і багато інших причин та цілей цих лиходіїв.

Для цього вони запускають в інтернеті програми, які в автоматичному режимі шукають всім інтернетом сайти з певними уразливостями, сайти зі всього світу, різних країн та мов збираються автоматично в спеціальну базу, яку потім хакери використовують для злому сайтів і впровадження в них шкідливих скриптів. Ось так все і відбувається.

Деякі наші клієнти кажуть, що якщо розробники хороші, то мають зробити сайт так, щоб він ніколи не був інфікований комп'ютерним вірусом. Але на справді це не так. Інакше чому тоді ми періодично чуємо про зломи сайтів урядів, банків, величезних корпорацій США, Великобританії на інших країн, включаючи Україну.
Тому що пошкодити так чи інакше можна будь-який сайт. Тому самий вірний спосіб уникнути негативних наслідків від злому сайту, якщо таке сталося, просто періодично робити резервні копії свого сайту і все. Це робиться за декілька хвилин у пару кліків. І навіть якщо станеться армагедон, ви зможете легко відновити свій сайт за 15 хвилин на тому ж або іншому сервері. Додатково більшість хостерів роблять резервні копії сайтів автоматично щодня або кілька разів на тиждень. Тому за злом вашого сайту можете не переживати.

Ми створюємо безпечні сайти по Києву та Україні з великим захистом, адже за останні три роки в нас не було жодного інфікованого сайту наших клієнтів. А додатково ми створюємо умови для того, щоб ви могли робити резервні копії вашого сайту у будь-який час. Надаємо відповідні консультації та допомогу.