Як знайти порядного розробника сайту Київ

Як знайти порядного розробника сайту Київ

Ми вважаємо що головною рисою будь-якого спеціаліста та просто людини є її чесність та порядність. Бо якщо людина дуже розумна, досвідчена, але при цьому непорядна, то від немає ніякої користі від всіх її професійних чи інших здібностей. Знайти дисциплінованих, порядних виконавців будь-якої роботи - не просто. Так само і тих, хто займається створенням сайтів в Києві.

Зараз я надам вам декілька порад як вибрати саме порядних веброзробників серед їх великої кількості конкурентів.

Перше. Зверніть увагу на ціни та умови, що вказані на сайті веб студії. Якщо після вашого дзвінка виявиться, що ціни та умови зовсім не такі, як вказані на сайті, то це вже перший дзвоник. Що люди готові обманювати за для привертання до себе уваги. Це вже погано. Наприклад, ми принципово зазначаємо на своєму сайті тільки самі актуальні умови та ціни, щоб вони на 100% відповідали дійсності.

Друге. Перевірте доступність розробників. Напишіть їм через форму на сайті й подивіться як швидко вони з вами зв'яжуться або нададуть відповідь. Також само можна перевірити й інші способи зв'язку.

Якщо розробники не відповідають на ваш лист декілька днів, то так воно буде й під час роботи, а те й гірше.
Тобто не буде ані пунктуальності, ані строків — все буде важко, довго, незручно. Ви будете завжди квапити або постійно "шукати" таких розробників, видзвонювати й таке інше. Це на робота. Тому наприклад ми завжди на зв'язку — і на вихідних і після 19-тої години, завжди. Миттєво відповідаємо на всі листи чи повідомлення в месенджерах.

Третє це манера вести розмову. Якщо ви ставите питання і відчуваєте, що розробник вже починає нервувати, що він вже втомився від ваших запитань — це також не діло. Оскільки ви маєте право запитувати стільки скільки забажаєте, а якщо розробнику важко вам відповідати ще до початку робіт, то потім тим більше, а після закінчення робіт, то й взагалі з вами ніхто не буде розмовляти. Це дуже не приємно.

Тому у нас навіть є безкоштовна технічна підтримка для всіх клієнтів робота по яким вже завершена, щоб відповідати на всі їх питання навіть після завершення робіт. Також ми ніколи не шкодуємо часу на пояснення чи відповіді на ваші запитання.

Ось по таким трьом простим тестам ви зможете з вірогідністю у 90% виявити саме порядних розробників сайтів і позбавити себе в майбутньому багатьох неприємностей.