Про нас та сайти, що ми створюємо

Професійно займаємося створенням сайтів в Києві та по всій Україні з 2009 року. За цей час ми здобули величезний досвід як в технічному плані створення сайтів, так і у відношеннях з клієнтами. Ми настільки налагодили та оптимізували процес створення сайтів, що наші замовники почувають себе дуже комфортно, адже весь робочий процес розбитий на прості кроки, які зручні, легкі та повністю зрозумілі для наших клієнтів. Приєднуйтесь!
Для створення сайтів ми використовуємо тільки найновіші версії програмного забезпечення, що гарантує стабільну роботу сайту і його безпеку.
А якісний хостинг сайтів створює регулярні резервні копії наших сайтів, що дозволяє легко відновити їх за будь-яких, навіть надзвичайних, обставин.
Ми гарантуємо довговічність та коректну роботу вашого сайту.
Наші сайти можна легко удосконалювати та розширювати, адже вони повністю динамічні та кастомізовані за своєю структурою.
Додатково для безпеки сайту ми вживаємо всіх необхідних налаштувань сайтів, включаючи особисті кабінети користувачів, реєстрацію на сайті, додавання коментарів та інші дії користувачів під час взаємодії з сайтом.
Створені нами сайти відмінно відображаються не тільки у всіх популярних браузерах, але й на мобільних пристроях і планшетах, завдяки адаптивному дизайну зі спеціальною структурою.
Наші сайти автоматично підлаштовуються під будь-який розмір монітора або дисплея, забезпечуючи найкраще сприйняття та зручність користувачів сайту.
Мобільна адаптація входить абсолютно до всіх наших Пакетів створення сайтів в Києві.
Наявність мобільної структури сайту ніяк не ускладнює процес управління сайтом, адже весь контент сайту — єдиний як для великих моніторів, так і для маленьких мобільних пристроїв. За виключенням того, що цей контент показується по-різному.
Але цікаво, що навіть панель керування нашими сайтами також на 100% адаптована і за бажанням ви можете вносити зміни до сайту: додавати тексти чи зображення, вносити коригування — прямо з вашого мобільного телефону, навіть з мобільним інтернетом, адже наші сайти дуже швидкі в роботі та не потребують дуже швидкого інтернету.
Ми завжди на зв'язку і в найкоротші терміни допоможемо вирішити будь-яке ваше питання.
Наша перевага та відмінність в тому, що ми завжди взаємодіємо та спілкуємося з нашими клієнтами. Як на етапі заповнення чи створення сайту, так і після його передачі замовнику.
Ми використовуємо різні способи технічної підтримки: електронна пошта, скайп, вайбер та інші месенджери, а також мобільні телефони різних операторів.
Нашим клієнтам не потрібно чекати "робочого часу", чи "будніх" днів — ні, адже ми працюємо майже без вихідних, отже зажди на зв'язку. І навіть коли наша команда за кордоном — все одно ми маємо доступ до інтернету для того, щоб завжди допомагати вам у будь-якому питанні.
Звертайтесь до нас — оцініть якість нашого сервісу та технічної підтримки!
Без передоплати
З нами ви не ризикуєте залишитись без сайту та грошей. Адже ми працюємо без передоплати, без авансових чи поетапних платежів. Сайт оплачується коли він вже створений і вас в ньому все влаштовує. Немає ніякого ризику. Навіть часом з нами ви також не ризикуєте, адже в нас найкоротші строки створення сайтів в Києві. Максимальні строки створення сайту середнього рівня складності — це 14 календарних днів.
Низькі ціни
Фіксована вартість
Короткі строки
Повний доступ
Відсутність обов'язкових платежів
Сучасні, яскраві сайти
Індивідуальний підхід

Сайти, що ми створили

За 10 років роботи зі створення сайтів в Києві у нас назбиралося величезне портфоліо, оскільки робота проводиться постійно і майже щодня з'являються нові сайти, то ми навіть не завжди встигаємо всі розмістити на нашому сайті. Ось декілька прикладів наших сайтів:
Створення сайтів Київ

Реабілітаційний центр "Абіліс"

Створення сайтів Київ ціна

Готель "Фортуна"

Створення сайтів в Києві

Магазин ГБО "КанГаз"

Бажаєте більше наших робіт?

Для того щоб подивитись більше прикладів, створених нами сайтів для Києва, всієї Укріїни і не тільки - перейдіть в розділ Портфоліо на нашому сайті або просто клікніть на кнопку поруч.