Статті

Підвищення швидкості загрузки сайту в Києві

Інтернет передбачає оперативну роботу веб-порталів. Навіть пошукачі враховують швидкість завантаження сторінок як один з ключових чинників ранжирування. Це питання важливе для бізнесу, так як успіх просування багато в чому залежить від технічного опрацювання сайту.

Розробка офіційного сайту компанії в Києві

Офіційний сайт - специфічний веб-ресурс, статус якого зобов'язує до певних дій і власника, і розробника. Будь-яка інформація, розміщена на ньому, повинна бути абсолютно достовірною. Він являє собою першоджерело інформації, що виходить від власника.

Розробка сайту-візітки в Києві та її необхідність

У наші дні одним з найбільш ефективних засобів нарощування клієнтської бази є реклама. Вона - двигун торгівлі і прогресу.

Існує багато різновидів реклами: зовнішня, друкована, в ЗМІ і т.д. Але, в останні роки, все більшої популярності набирає реклама в інтернеті.

Навіщо потрібна розробка интернет-магазину в Києві

Інтернет-магазини мають багато переваг перед стаціонарними торговими точками. І якщо раніше вони використовувалися переважно, як підмога наявним реальним магазинам. То зараз багато людей, починаючи бізнес, створюють тільки інтернет-магазини і заробляють за допомогою них свої капітали.

Види розробки сайтів в Києві

Існують три основні функції сайту:

іміджева
маркетингова

Мобільна версія або адаптивний дизайн

Вже три роки мобільний трафік перевищує десктопний: за оцінками в 2017 році його частка склала понад 52%. І в майбутньому ця тенденція буде посилюватися. Коли стало ясно, що мобільний інтернет перемагає, швидко пішла реакція пошукових систем. У 2015 році в Google з'явився алгоритм Mobile friendly, який пізніше трансформувався в mobile-first.

Адаптивний сайт в Києві та його переваги

Створення адаптивних сайтів Київ. Поряд зі зростанням кількості користувачів Інтернет, що використовують для входу в мережу смартфони та планшети, зростає потреба в адаптації сайтів під ці пристрої. Що таке адаптивний сайт, і в чому його переваги, розповість наступний матеріал.

Розробка сайту в Києві *з нуля*

Це класичний і найбільш гнучкий варіант розробки сайту. Основним і найважливішим його перевагою є те, що сайт буде створюватися без будь-яких обмежень, що дозволяє вирішувати всі поставлені завдання перед сайтом максимально ефективно.

Функціонал сайту: користь та надлишок

Функціонал - це набір корисних опцій, які є на сайті. Це не контент, не структура, що не дизайн або їх комбінація, а сукупність інструментів, які допомагають власнику і / або відвідувачеві.

Технічна підтримка сайту

Дуже часто власники сайту вважають, що розробка - це головне, просування - другорядне, а з періодичним додаванням статей впорається і секретар. Нагадаємо, що сайт - візитна карта вашої компанії. Його відвідують потенційні замовники і партнери.

Інформація

Створення сайтів в Києві за доступними цінами. 

Створення та просування сайтів в м. Київ та по всій Україні будь-якого рівня складності без передоплати.

Портфоліо

Портфоліо створення сайтів Київ
X