Адаптивний сайт в Києві та його переваги

Створення адаптивних сайтів Київ. Поряд зі зростанням кількості користувачів Інтернет, що використовують для входу в мережу смартфони та планшети, зростає потреба в адаптації сайтів під ці пристрої. Що таке адаптивний сайт, і в чому його переваги, розповість наступний матеріал.

На даний момент переважна більшість сайтів зовсім не пристосоване до потреб користувачів мобільних телефонів і гаджетів. На цих пристроях вони відображаються або неправильно, або в украй незручної позиції. Найефективнішим способом вирішення проблеми є створення адаптивних сайтів.

ЩО ТАКЕ АДАПТИВНИЙ САЙТ?

Адаптивним називають сайт, створений за спецтехнологією, який адекватно відображається на пристроях всіх дозволів і форматів (смартфони, планшети, навігатори і т. Д.). На сьогоднішній день такий сайт є життєво необхідною для тих, хто зацікавлений в просуванні свого ресурсу. За статистикою 2013 року біля половини клієнтів інтернет-магазинів зробили придбання безпосередньо з мобільних девайсів.

Головною перевагою адаптивного сайту є пристосовність до всього: до дозволу екрану, до характеру зображення і до платформи, на якій функціонує те чи інше пристрій.

Для забезпечення сумісності сайту за вищевказаними параметрами на даний момент практикуються три основні методи створення сайту: адаптивна верстка, гнучкі зображення і гумові сітки. Завдяки цим способам, сайт пристосовується під пристрої автоматично, без спеціальних налаштувань.

ПОТЕНЦІАЛ АДАПТИВНИХ САЙТІВ:

  • Зручність для користувача. Адаптивний сайт може автоматично підлаштовуватися під розмір будь-якого смартфона або гаджета, дозволяючи знайомитися з інформацією і в вертикальному, і в горизонтальному стані пристрою.
  • Ефективне просування бізнесу. Відповідно до заяв представників «Google», пошукові системи будуть схилятися на користь саме адаптивних сайтів. Це означає, що при мінімумі витрат на SEO-просування, веб-сайт зможе увійти в ТОП пошукових систем.
  • Економія коштів компанії. Розробка адаптованого сайту є менш витратною, ніж створення окремих додатків для різного роду пристроїв.
  • Розширення цільової аудиторії потенційних клієнтів. Експерти констатують, що найбільш зростаючою і платоспроможною аудиторій інтернет-магазинів або компаній, що просувають свій бізнес в мережі, є користувачі портативних пристроїв.
  • Зростання показників продажів. При правильному відображенні сторінок сайту і зручність для користувача, істотно зростає ймовірність того, що користувач буде звертатися до послуг компанії знову і знову.
  • Мобільний інтернет увійшов в наше життя, міцно закріпивши свої позиції в сфері продажів і надання послуг. Нехтувати цим фактом невигідно і безглуздо.

Створення адаптивних сайтів в Києві націлене на ефективну комунікацію з потенційними клієнтами з подальшим підвищенням прибутковості бізнесу.