Багато сайтів не буває! Створення сайтів Київ

Налагоджений бізнес - це як уторована дорога, добре знаєш, де і на якій ділянці буде вибоїна або яма, і завжди є можливість обійти цю перешкоду. Йти по неходженій стежці завжди складно і боязно. Kyiv Web Studio вирішила ступити на стежку, по якій раніше ніхто не ходив. Фабрика сайтів надає абсолютно нову, раніше нікому невідому послугу - сайти оптом.

Здавалося б, дуже важко поставити на потік таку пишну послугу як створити власний сайт. А тим більше пропонувати її придбання оптом. Адже тут дуже важливий індивідуальний підхід, виконання всіх виникаючих побажань клієнта. Але при добре налагодженому бізнесі, коли в арсеналі тільки професіонали, знавці своєї справи, коли є відповіді на всі виникаючі в процесі роботи питання, то цілком реально створювати сайти оптом.

За рахунок чого Фабрика сайтів має можливість виконувати таку велику кількість замовлень? Справа в тому, що ми створюємо сайти на основі шаблонів, придатних для HTML-верстки. Серед величезного розмаїття шаблонів високої якості можна з легкістю вибрати той, який підійде для тієї чи іншої сфери діяльності клієнта. Надалі на цьому макеті будуть розміщені: логотип, елементи фірмового стилю, текстова або графічна інформація.

Наша компанія існує вже 8 років, завдяки досвіду, професійного колективу, який швидко і оперативно виконує всі замовлення, Фабрика сайтів має можливість виконувати великі обсяги робіт, що дозволяє нам істотно знижувати ціни і в зв'язку з чим, виникла ідея ввести нову послугу - сайти оптом.

Ви запитаєте: «А кому може знадобитися 50 сайтів, а то і більше?»

З кожним днем, кількість замовлень створення сайту Київ зростає, багато компаній, що спеціалізуються на індивідуальному дизайні фізично не можуть здійснювати роботу в зазначені терміни, так як індивідуальний дизайн - процес довгий і кропіткий. А бажаючих мати, наприклад, простий сайт-візитку набагато більше.

Ймовірно, послуга сайти оптом буде більш затребувана веб-студіями, хостингових компаній, рекламними агентствами і веб-дизайнерами, які не справляються з обсягом замовлень, що надійшли. Звичайно, навряд чи замовником цієї послуги буде окрема юридична особа, компанія, яка зазвичай замовляє якісний повноцінний сайт в одному екземплярі, для розвиненої або фірми, що розвивається цього цілком достатньо.

Неважливо, хто Ви - веб-студія або просто компанія, якій потрібно Інтернет представництво, так чи інакше, зібравши певну кількість замовлень, вибравши відповідний Пакет, Ви можете довірити роботу по створенню сайтів оптом нам.
Як відомо - купуючи товар чи послугу оптом, Ви витрачаєте набагато менше коштів, ніж, при купівлі товару в роздріб. І чим більше сайтів Ви замовляєте одночасно, тим дешевше Вам обходиться кожен окремо взятий сайт.

Нова пропозиція нашої веб студії - сайти оптом - це не тільки надійно, але й вигідно!