Білий колір як основа веб дизайну

З чим у вас асоціюється білий колір?

Білий є найпростішим і одночасно елегантним і мирним кольором і асоціюється з чистотою, правильність, новизною, світом, невинністю, простотою, точністю, взимку і добром. Білий в дизайні є символом елегантності, мінімалізму і стилю і використовується в дизайні багатьох блогів, онлайн портфоліо, інтернет магазинах і інших сайтах. Білим оформляють шрифти, фон, гіперпосилання, зображення та ілюстрації часто саме білий колір, що привертає увагу читачів до вашого ресурсу, адже саме цей колір розширює простір, задає чіткість. Розумні компанії і сьогодні віддають перевагу білому на своїх сайтах.

Як же краще застосовувати білий колір для свого ресурсу?

Мінімальний гарний сайт.

Прості мінімалістичні сайти ідеальні для сприйняття. Білий фоновий колір зберігає простоту, чистоту і запобігає перевантаження. Краса і так покаже себе. Досить назвати кілька великих компаній фоновим кольором веб-сайтів яких є білий. Це flickr, iStockphoto, Makeuseof, Apple, Microsoft.

Мінімалізм сайтів, які віддають перевагу білому кольору, не робить їх біднішими, а навпаки сприяють зосередити увагу відвідувача на контенті сайту і тому, що пропонує сайт.

Ілюстрації з Білим

Рукописний дизайн, ілюстрації, анімаційні персонажі і інше мистецтво формують нові тенденції в інтернеті. Інтернет і графічні дизайнери презентують свою креативність через створення саме таких ілюстрацій і творчих робіт.

Причиною похвал #FFFFFF є те, що художник майже завжди починає малювати на білому полотні. І результатом його роботи є щось хороше. Отже, саме білий колір є основою всіх красивих речей. Наступна добірка демонструє артистизм і творчу красу білого кольору в інтернеті.

Білий підкреслює інші кольори

Неправильно думку, що прості одноколірні сайти захоплюють так, як і яскраві, барвисті. Білий колір може змусити довільний інший світлий і яскравий колір проявити свою глибину, інтенсивність і насиченість. Білий допомагає сфокусувати червоний, блакитний, світло-зелений, рожевий і інші світлі кольори, покращує їх сприйняття.

Тому, якщо ви плануєте змішувати кольору в посиланнях, в меню, на кнопках використовуйте поєднання кольорів з розумом, не заплутуючи відвідувачів.

Резюмуючи вищесказане пропонуємо кілька рекомендацій щодо застосування білого для вашого веб-ресурсу.

  • Використовуйте світлі і яскраві кольори для посилань.
  • Намагайтеся максимально зберігати мінімалізм сайту.
  • Формуйте контент легким для прийняття.
  • Не захаращуйте сайт рекламою. Якщо ж без реклами вам не обійтися, постарайтеся розміщувати тільки ті рекламні банери, колір фону яких збігається з кольором сайту.
  • Забудьте про дрібний шрифт.
  • Проявіть свою креативність!