Дизайн сайту. Шаблони або індивідуальний підхід у створенні сайтів в Києві

В умовах жорсткої конкуренції сучасного бізнесу, кожна компанія вибирає свій шлях становлення і розвитку, вибирає властиві їй можливості виділитися серед конкурентів. Глобальна павутина проникла в усі сфери життєдіяльності людини. Міцніше за все інтернет закріпився у підприємницькій сфері, став її невід'ємною частиною, як помічник у пошуку інформації та як прекрасний засіб реклами. На даний момент жодна, поважаюча себе компанія не уявляє свого існування без власного інтернет-представництва в мережі.

Попит на створення сайту Київ зараз величезний. На цьому ринку справно працюють тисячі підприємств, що надають подібні послуги. Ні для кого не секрет, що послуги в сфері інтернет-технологій - це досить дороге задоволення. Але прогрес не стоїть на місці, разом з попитом зростає пропозиція. І веб-компанії, готові запропонувати своїм клієнтам більш прийнятні варіанти створення сайту.

Йдеться про створення сайтів на основі шаблону.

Шаблон - це готовий дизайн сайту, який Ви можете вибрати, виходячи з власних уподобань. Він може підійти не тільки для сайту-візитки, але і для серйозного офіційного сайту або інтернет-магазину.

Багатьох може відштовхнути і насторожити сама назва системи створення сайту «на основі шаблону». Мимоволі спадає на думку про те, що шаблон - це позбавлений будь-якої індивідуальності макет, який має тисячі ідентичних повторень в мережі. Але це не так. Шаблон - це всього лише скелет майбутнього сайту, який за Вашим бажанням буде наповнений контентом, відповідними візуальними образами, логотипом і буде повністю адаптований під стиль Вашої компанії. Не буває двох, абсолютно схожих сайтів, виконаних на основі одного шаблону.

До того ж, шаблонна система дозволяє як великим, так і маленьким компаніям обзавестися власним представництвом в інтернеті. Адже сайт, на основі шаблону готується один робочий день, а також варто зовсім недорого. Вирішивши замовити сайт на основі шаблону, Ви самі можете вибрати підходящий і тим самим, зможете візуально уявити, як він буде виглядати.

Конкурентом шаблону є індивідуальний дизайн сайту. Індивідуальний дизайн дорожчий аналог шаблона. Не всі компанії можуть дозволити виділити з бюджету десятки тисячі доларів. До того ж, підготовка індивідуального проекту, може зайняти кілька місяців, а гарантувати, що він буде саме таким, яким Ви його собі уявляєте, не зможе жодна веб-студія. Заціклінность на зовнішню красу, може привести до того, що сайт виявиться складним для розуміння пересічного клієнта. Від суті - інформації, за якою клієнт прийшов на Ваш сайт, буде відволікати хитромудро оформлення інструменти навігації, різноманітні спливаючі меню і яскраві хитросплетіння дизайну. Важливо не забувати, що головне - це інформація, клієнт більше довіряє простому і локонічному сайту, ніж отвлекающему від суті, театралізованої вистави. Ваш сайт - це інструмент бізнесу, який може приносити істотний прибуток. Він створений для того, що клієнт міг в будь-який час отримати всю необхідну інформацію про Вашу компанію, Ваші товари, послуги, ціни, а не для того, щоб розважати і тим самим відволікати. Сайт, створений за індивідуальним проектом, часто приковує увагу, і клієнт зупиняє на ньому свій погляд як на ексклюзивній гарній картинці, але потім, прийшовши до тями, він заходить на той сайт, де легко і просто можна знайти всю корисну інформацію.

Простота у використанні сайту, легкість в пошуку інформації - ось що важливо для користувача.