Їжа для роздумів

Один з найвідоміших в світі блогерів, з тих, що пишуть про веб-дизайни, автор п'яти книг для веб-майстрів - Dan Cederholm, словом дуже авторитетна людина, написав пост, який стоїть прибити цвяхами всіх замовників та деяким дизайнерам на лоб. Мені в тому числі, хоча я і не дизайнер, а програміст - я дуже люблю всілякі новомодні штучки, які не завжди бувають необхідні. Словом, він написав наступне (дозволю собі коротко перевести):

Food For Thought (їжа для роздумів)

"Це мій улюблений сайт (дає посилання на сайт). Я відвідую його майже кожен день. Він не адаптивний. Він не оптимізований для мобільних телефонів і Retina дисплеїв. Він не використовує останні HTML5 / CSS3. Він не має продуманого вертикального ритму верстки (vertical rhythm). Його шрифти - звичайні. Вона не має ні скевоморфічного, ні плоского дизайну. Він навіть не має власного фавікона. не інтегровані з Twitter або Instagram. чи не використовує AJAX або SCRUM, node.js або Sinatra. Не має API, RSS фида або венчурного фінансування.

Він не був анонсований ні в одному видатним технічному бл ге і не отримував премій. Він просто повідомляє мені який сьогодні суп дня. Вільно поширена інформація, релевантна для конкретного читача. Ось що таке веб-дизайн.