Мати рояль - не означає бути музикантом або проблеми розробки сайтів в Києві

На сьогоднішній день створення сайту Київ є вирішенням багатьох проблем в сфері бізнесу. Це дійсно так - створений сайт в Києві буде служити Вашим представництвом в глобальній мережі, стане функціональної рекламним майданчиком, розвантажить інформаційні канали компанії, приверне нових клієнтів, спростить здійснення продажів ... Функцій, виконуваних корпоративним сайтом, досить багато. З кожним днем ​​про це замислюються все більше підприємців, що однозначно сприяє розвитку російського бізнесу.

Безумовно, все це так. Але у більшості українців стабільних відносин з «глобальною павутиною» ще не склалося. Багато знаходяться лише на стадії «знайомства» з інтернет-системою, що ускладнює процес досягнення заявлених результатів. Незнання специфіки функціонування веб-сайтів призводить до того, що значна кількість їх можливостей залишається в категорії потенційних.

На жаль, добра половина користувачів, які набувають статусу «власника сайту», не усвідомлює, що сайт компанії є її відображенням. Ваш сайт - це такий же «живий» організм, як і Ваш бізнес - йому необхідно розвиватися, змінюватися і йти в ногу з часом. Таким чином, створення сайту - це лише початок шляху, за створенням слід не менш важливий етап - його підтримка, або супровід сайтів.

Під супроводом сайту розуміються всі операції по підтримці його технічної працездатності та інформаційної актуальності. «Супроводжувати» сайт - значить стежити за тим, щоб він працював 24 години на добу, оперативно виправляти неполадки, коли виникає така необхідність, а також коригувати або оновлювати текстову і графічну інформацію на сайті. Замовивши послугу супроводу сайту, Ви забезпечуєте собі спокій і стабільність, так як Ваш сайт буде справно функціонувати і оперативно оновлюватися.

Регулярні оновлення приведуть до збільшення корисної та цікавої інформації на сайті. А це, в свою чергу, сприятиме набуттю нових і постійних відвідувачів. Очевидно, що, якщо сайт не оновлюється, користувачі навряд чи будуть регулярно до нього звертатися - це безглуздо (вся інформація вже отримана). Крім того, часті оновлення корисні для просування сайту в пошукових системах - на оновлювані сайти частіше заходять пошукові роботи.

Виникає закономірне питання: чому власник сайту сам не може оновлювати та змінювати інформацію, розміщену на своєму ресурсі? Питання вірний. Відповідь дуже проста: він, безсумнівно, може робити це самостійно. З цією метою його знайомлять з адміністративною панеллю керування сайтом і висилають інструкцію по її застосуванню. Для того щоб виконувати нескладні операції з виправлення інформації або додаванню тексту та зображень на сайт, не потрібно ніяких специфічних «веб-навичок». Але проблеми часто очікують нас зовсім з іншого боку.

Справа в тому, що - незалежно від наявності власного веб-сайту - для того щоб працювати з текстовою інформацією, потрібно вміти грамотно користуватися текстовим редактором (наприклад, Microsoft Word), щоб розмістити і підписати фотографії, необхідно, в свою чергу, володіти хоча б одним графічним редактором (скажімо, Adobe Photoshop). До того ж при роботі з сайтом Ви неодмінно зіткнетеся зі зміною каталогу або заголовків сторінок, з додаванням посилань або нових розділів і т. Д., І т. П. Для здійснення подібних операцій Вам необхідно час і бажання для вивчення адміністративної панелі керування і безпосередньо для внесення змін на сайт. На жаль, навіть ретельно вивчивши все необхідне, Ви не станете технічним фахівцем з підтримки веб-сайтів і можете зіткнутися з непередбаченими ситуаціями. Наприклад, Ви забули або втратили паролі доступу до сайту. Навряд чи Ви зможете відновити їх самостійно.

Отже, якщо Ви зацікавлені в успіху підприємства, то у Вас будуть постійно виникати все нові ідеї щодо вдосконалення Вашого «дітища». Сьогодні Ви вирішили, що сайт без логотипу компанії - це не солідно, і задумали його розмістити. Завтра Ви зрозуміли, що необхідно змінити розмір фотографій, поміняти їх порядок і зробити підписи. А через тиждень Ви вирішили їх оновити, так як зображене на них обладнання застаріло, або Вам здалося, що замість зображень техніки на сайт краще помістити фото співробітників - це налаштовує відвідувачів на довірчий лад. Через місяць у Вас змінилися ціни, і Вам знадобилося оновлення прайс-листа. У деяких випадках Вам не тільки може не вистачити часу, а й навичок для роботи з сайтом. Іноді для підтримки веб-ресурсу потрібне знання основ html-верстки і CSS (Каскадні таблиці стилів).

Саме для оперативної, своєчасної реалізації будь-яких Ваших задумів і існує така послуга, як підтримка сайту. Фахівці компанії «Фабрика сайтів» пропонують Вам якісний супровід сайтів за 1000, 1999 і 2999 грн (в залежності від різновиду сайту). Замовивши супровід в нашій компанії, Ви отримуєте якісні послуги за низькою ціною. Це вигідно!