Накрутка відвідування сайту, як?

Отже, ви вирішили накрутити відвідуваність сайту, простіше кажучи, нагнати на нього трафіку від всіляких ботів щоб просто збільшити цифри на лічильнику? Давайте відкинемо роздуми про те навіщо це може бути потрібно зробити (сподіваюся, всім ясно, що казки про яку кореляції між тими цифрами і реальною користю від сайту - міф) і просто поставимо гіпотетичне завдання. Скажімо, ми хочемо накрутити лічильник щоб замість 10 відвідувачів в день він показував 100 або 1000.

Способів накрутити лічильники дуже багато, починаючи з спеціалізованих утиліт типу topgen (я не впевнений, що вона все ще працює), ресурсів для тестування web UI типу browsershots.org, всяких бірж трафіку, і закінчуючи сайтами для заробітку в інтернеті (як правило, вони лише так позиціонуються, бо єдиний, хто заробляє там нормальні гроші - власник сайту), де можна тупо купити відвідувачів.

Стаття призначене для людей, які не в курсі що і як робити, але здатні самостійно прочитати кілька сторінок текcт.

Оскільки тут теорія, то давайте спробуємо накрутити лічильники безкоштовно і власними руками. Відразу приймемо такі умови:

все, що ви робите, ви робите на свій страх і ризик

Так що зараз ми почнемо створювати власну простеньку програму для накрутки відвідуваності сайту. Перш ніж почати, подивимося, що ж за інструменти ми будемо використовувати. А це:

Java - саме мовою Java ми будемо користуватися. Завантажити Java можна тут, цілком достатньо JDK 1.6, але підійде і нова версія.

Maven - популярна система для збору java проектів і менеджер залежностей для них. Maven безкоштовна утиліта, написана на Java і запускається він просто з жорсткого диска, без установки.

Яку вибрати IDE для розробки на Java. Я пропоную IntelliJ IDEA - вона безкоштовна (community edition), а якщо хочете додаткових функцій, то можна купити ліцензію, або 30 днів покористуватися пробної версії (між іншим, вона, здається, вбкдованій maven).

Веб-браузер. Я пропоную FireFox, хоча можна практично будь-який інший, але на прикладі нехай буде файрфокс, оскільки цей браузер підтримує цілу купу налаштувань, в тому числі дозволяє досить просто змінити user-agent і прикидатися зовсім іншим браузером, а саме це нам і треба.

Після завантаження та установки перерахованих вище програм раджу звернути увагу на таку інструкцію: maven.apache.org/guides/getting-started/maven-in-five-minutes.html і спробувати її відтворити. Основна ідея: самостійно зробити і запустити простенький HelloWorld проект.

У продовженні статті почнемо створювати простенький проект, запускати веб-браузер FireFox і заходити на потрібний нам сайт.