Нам потрібна візитка! Або які сайти бувають?

Мабуть кожна компанія, яка працює в сфері веб-розробок, класифікує для себе певним критеріям сайти. Типів сайтів багато і тим більше є багато варіацій кожного типу. Одними з найбільш простих типів вважаються так звані сайти візитки і їх визначення збігається майже у всіх компаній. Логічно, що якщо функціонально - це найпростіші проекти, то відповідно і вартість у них нижче в порівнянні з іншими типами проектів.

Традиційно в цей термін вкладається сайт з описом компанії, послуг і контактними даними. Взагалі ці сайти навіть не для всіх замовників підходять відповідно до їх сфери діяльності.

За статистикою 40% запитів в нашій компанії включають словосполучення «простенький сайт-візитка», а далі вже залежно від ситуації можна прочитати: «візитка з маленьким каталогом товарів і можливістю замовлення», «візитка з блогом і форумом», «простенька візитка з каталогом товарів з інтеграцією з 1С.8.2 ». Звичайно, візитки не можуть включати наступні розділи. Якщо дивитися на цю ситуацію з точки зору інших сфер життя, то це як прийти в ресторан попросити простенький салатик, але поруч покласти лобстера. Всім зрозуміло, що лобстер буде вказано в рахунку.

Слід розуміти, що вартість проекту не залежить від слова, яким ви назвете його, а залежить від функціоналу, який вам потрібен. Ніхто не підпише з вами кошторис без кінцевого узгодження розділів і функцій. Якщо ж у вас є обмежений бюджет, то краще його озвучити і тоді компанія-розробник зможе вам запропонувати оптимальний пакет, який можна зробити за цю вартість.