Натхнення у створенні сайтів

Я завжди був прихильником точки зору, що натхнення - не обов'язковий атрибут успішного автора. Це означає, що вам не потрібно чекати натхнення, щоб написати чергову статтю в блог. Але, незважаючи на це, я цілком і повністю визнаю важливість натхнення, як мотиватори для втілення довгострокових цілей. Адже якщо у вас "в принципі" немає натхнення до блогу - то швидше за все ваші починання виявляться марними. Є на "глобальному" рівні (в "довгостроковій" перспективі) натхнення - це найважливіший ресурс - своєрідне "паливо для мозку", яке забезпечує автора енергією для ведення блогу!

У свою чергу, один з найпотужніших мотиваторів, який підтримує натхнення на належному рівні - це підбір тем, які дійсно мають значення для автора і для його читачів.

Коли ви робите те, до чого відчуваєте непідробний інтерес - ваша пристрасть передається читачам, а самі ви потрапляєте в стан так званого "потоку" - тобто працюєте з набагато більшою віддачею, отримуючи максимальне задоволення. Саме тому п'ять з гаком років тому, коли я тільки почав знайомитися з феноменом блогінгу, я створив блог, а через деякий час, коли мене захопила тема розробка сайтів, на світ з'явився блог про розробку.

При цьому дуже важливо створювати щось має велике значення для інших. Якщо ваша робота допомагає іншим людям досягти їх цілей і робить краще (більш насиченим, комфортніше) їхнє життя - ви отримуєте величезний заряд енергії та натхнення і продовжуєте творити з ще більшим ентузіазмом.

Пам'ятайте про це, створюючи блог. Приділіть увагу створенню чого сьогодення і важливого, нічого такого, що поліпшить ваше життя, а також життя тих, хто вас оточує, і ви відчуєте, як зростає рівень енергії і натхнення для подальшої роботи!