Навіщо потрібна розробка интернет-магазину в Києві

Інтернет-магазини мають багато переваг перед стаціонарними торговими точками. І якщо раніше вони використовувалися переважно, як підмога наявним реальним магазинам. То зараз багато людей, починаючи бізнес, створюють тільки інтернет-магазини і заробляють за допомогою них свої капітали.

ПЕРЕВАГИ РОЗРОБКИ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ В КИЄВІ
Якщо у вас є стаціонарна торгова точка, але ви ще не відкрили інтернет-магазин, вам слід серйозно над цим замислитися. Адже on-line торгівля стане серйозною підмогою вашому бізнесу.

Так само як, якщо ви тільки плануєте зайнятися торгівлею, але ще не вирішили, як саме це реалізувати, ви можете створити інтернет-магазин, не відкриваючи торгову точку.

Основні переваги інтернет-магазину:

він доступний покупцеві 24 години на добу, 7 днів на тиждень, що дозволяє вам не упустити клієнтів в неробочі години;

ваш бізнес не прив'язаний до конкретного регіону - ви можете здійснювати торгівлю не тільки в своєму місті, а й у всій країні, і навіть на міжнародному рівні;

не потрібно орендувати або купувати торгову площу, можна обійтися просто складом для товарів, з якого і відвантажувати їх безпосередньо;

«Вітрина» інтернет-магазину безмежна, тобто у вас не виникне проблем з нестачею місця для представлення товарів потенційним покупцям;

on-line торгівля не вимагає великої кількості найманих працівників - якщо особисто у вас не вистачає часу на обробку замовлень, ви можете найняти для цього всього лише одного менеджера, і він буде виконувати ту роботу, яку в звичайному магазині роблять п'ятеро консультантів; це багато в чому пояснюється тим, що в

інтернет-магазини спб звертаються цільові покупці, в них немає «роззяв», які заходять в стаціонарні магазини; інтернет торгівля має набагато менший поріг входження, в порівнянні зі стаціонарним магазином;

on-line магазин може бути як основним джерелом доходів, так і додатковим до основного бізнесу;

популярність інтернет-магазинів все більше і більше зростає серед споживачів через економію часу, легкості пошуку потрібного товару, конфіденційності покупок, доступності в будь-який час доби; тому багато людей зараз повністю перейшли на on-line shopping і в реальні магазини навіть не заходять.

Ще однією перевагою інтернет-магазину є те, що він, будучи повноцінним сайтом, містить повну інформацію про вашу компанію: хто ви, чим займаєтеся, контактні дані, новини фірми і т.д.

Це є додатковим методом реклами для вашого бізнесу. Притому до цих даних, що містяться на сайті, у користувача є доступ цілодобово. Чого не скажеш про рекламних листівках або візитках, які завжди губляться або викидаються.

Важливо, в першу чергу, створити такий інтернет-магазин, який буде привабливий для користувачів, буде викликати у них позитивні емоції і довіру.

Наші фахівці допоможуть створити  сайт інтернет-магазину  в Києві з красивим і незабутнім дизайном, зручний в навігації, який викличе позитивні емоції і довіру у покупців, і вони захочуть його відвідати ще не один раз.

Ми пропонуємо вам послуги створення сайту як з готового шаблону, що потребують мінімальних витрат часу і коштів, так і «з нуля» - з розробкою індивідуального дизайну. Що, безсумнівно, додасть вам індивідуальності і виділить ваш інтернет-магазин серед конкурентів в очах покупців.