Навіщо Створювати Сайт-візитівку?

Сайт-візитка - це незамінний помічник будь-якого фахівця або цілої організації, що займається наданням будь-яких послуг і бажає гарно піднести ці послуги потенційним клієнтам. Як відомо, створити сайт самостійно може будь-який користувач, що володіє основами HTML і CSS. Однак, якщо Ви зайнята людина і не хочете вникати в тонкощі програмування - Вам допоможе web студія. Ціна на те, щоб замовити сайт, порівняно невелика - від 5 тис. грн.

Якщо Ваш бізнес пов'язаний з комп'ютерами і Ви вже займалися раніше версткою хоча б примітивних односторінкових сайтів, то перший варіант як раз для Вас. Полегшити Вашу роботу можуть спеціальні платформи для створення блогів, наприклад, blogspot або liveinternet - вони безкоштовні і немудрі у використанні.

Врахуйте, що зважившись створити сайт-візитку самостійно, Вам буде потрібно час на спочатку на те, щоб оволодіти всіма функціями блог-платформ, а потім на те, щоб привести свій сайт в презентабельний вигляд. Вибравши ж другий варіант, Ви отримуєте повністю готовий сайт в максимально короткі терміни. Все, що від Вас буде потрібно далі - тільки наповнювати сайт актуальними даними в міру необхідності.

Навіщо потрібен сайт - візитка?

Отже, навіщо створювати сайт-візитку? Розробивши власний сайт, Ви отримуєте масу можливостей:

  • Залучення нових клієнтів;
  • Створення та просування власної торгової марки;
  • Презентація своїх послуг в найбільш вигідному світлі;
  • На власному сайті-візитці Ви можете розписати всі плюси співпраці з Вами, а також представити приклади своїх робіт.

Залучати клієнтів Ви зможете, просуваючи свій сайт в мережі. Допоможе Вам в цьому контекстна реклама, або ж seo-оптимізація (адаптація сайту під певні ключові запити). Поєднання цих методів неодмінно дасть результат. До того ж, Ви самі можете вибирати цільову аудиторію і ресурси, де буде розміщена реклама.

Кому потрібен сайт-візитка?

Сайт візитка стане в нагоді абсолютно будь-якого фахівця, який вважає себе професіоналом в якійсь галузі. В першу чергу, сайт-візитка ідеально підходить для просування юридичних, адвокатських, медичних, IT послуг, послуг з реставрації та ремонту.

Якщо Ви сумніваєтеся, чи доцільно вкладати гроші і час в створення сайту-візитки і його просування, не переживайте - Ваші витрати окупляться в перший же місяць! Наведемо простий приклад: якийсь приватний майстер займається ремонтом і реставрацією сантехніки, вартість його послуг - 3000 - 5000 рублів в середньому. Неважко підрахувати, що кошти, витрачені на те, щоб замовити сайт і на його просування, окупляться з першим же замовленням. Грамотно розмістивши рекламу сайту-візитки в регіонах з мінімальною конкуренцією, майстер отримує по 5-7 додаткових клієнтів на місяць, при цьому вигода від сайту тільки зростає.

Висновок напрошується сам собою - будь-якого поважає себе фахівця необхідно мати сайт-візитку, де він зможе презентувати свої послуги і закликати замовника до взаємовигідної співпраці.