Підвищення швидкості загрузки сайту в Києві

Інтернет передбачає оперативну роботу веб-порталів. Навіть пошукачі враховують швидкість завантаження сторінок як один з ключових чинників ранжирування. Це питання важливе для бізнесу, так як успіх просування багато в чому залежить від технічного опрацювання сайту.

Кожен розробник запропонує вам свої методи, які допомагають підвищити оперативність ресурсу, і буде правий. У статті перерахуємо основні способи, які дозволять перевірити цей показник і прокачати його.

Як проконтролювати ШВИДКОДІЮ
В першу чергу, важливо провести найпростіший аудит і з'ясувати, яка швидкість роботи веб-сторінки на даний момент. Для її підвищення безліч опцій закладено прямо на хостингу. Є й сторонні безкоштовні програми, які перевірять швидкість за дві секунди.

Лідируючі позиції займають такі сервіси:

https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights
https://www.webpagetest.org
https://tools.pingdom.com
Щоб виконати перевірку, достатньо скопіювати url-адреса до відповідного рядка, і ви отримаєте дані про темпі завантаження і деякі поради щодо поліпшення поточної ситуації.

ЯК ЗБІЛЬШИТИ ШВИДКІСТЬ ЗАВАНТАЖЕННЯ САЙТУ
Цей параметр залежить від багатьох факторів. Перерахуємо найпопулярніші способи, якими користуються веб-майстри для вирішення проблем зі швидкістю:

Видалення зайвих скриптів
Найчастіше в HTML-код вписані скрипти, які уповільнюють продуктивність. Для динамічного функціонування веб-сайту скриптів повинно бути не більше 6. Сміливо видаляйте такі надлишки javascript, якими можуть виявитися рекламні елементи, невикористовувані кнопки і віджети соцмереж, непотрібні сервіси та служби, які тягнуть сайт вниз. Об'єктивно оціните функціонал і позбудьтеся від мотлоху.

Видаліть зайві скрипти

оптимізація CSS
HTML-код веб-сторінок не повинен містити стилі. Створіть окремий файл, підключений до основного документа, де будуть вказані всі ідентифікатори і класи. Оптимізувати CSS можна самостійно вручну або ж за допомогою різних програм. Ручна настройка займе багато часу, до того ж, є ризик пропустити якісь неточності.

Швидко і легко допоможуть оптимізувати код такі сервіси, як:

CleanCSS.com,
CSS Optimizer,
CSS Compressor,
CY-PR.com,
плагін Autoptimize.
Очищення «мертвого коду»
За час використання майданчиком в html-коді утворюється велика кількість різноманітного «сміття». Відбувається це, наприклад, при зміні дизайну та функціоналу. Ваше завдання - знайти і видалити ділянки коду, які не виконують ніяких завдань.

Для цього ретельно проаналізуйте продуктивність порталу, щоб випадково не позбутися від важливого. Перед проведенням очищення обов'язково створіть резервну копію. Кожен віддалений ділянку постачайте коментарем, щоб, в крайньому випадку, ви швидко змогли відновити потрібний об'єкт.

зменшення зображень
Навіть найменше зображення здатне значно зменшити темп завантаження. Ретельно вибирайте картинки для публікацій на сайті. Їх кількість повинна бути строго обумовлено необхідністю, все зайве краще видалити. Замінюйте малюнки стилями CSS, якщо є така можливість.

При використанні ілюстрацій навчитеся оптимізувати їх розмір. Можна помістити зменшену копію картинки, при кліці на яку з'являється посилання з повною версією. Можна користуватися Photoshop: сервіс допомагає оптимізувати будь-яку графіку спеціально для web, зі зменшенням ваги картинок при збереженні якості.

кешування
Ця опція допомагає прискорити продуктивність інтернет-сторінок. Уважно вивчіть систему управління контентом вашого сайту і знайдіть реалізацію кешування.

Настійно рекомендується застосовувати його для:

зображень,
Файлів стилів і скриптів,
Аналізу функціонування окремих модулів,
Збереження інформації про оновлення та зміни незначних параметрів.
Видалення «битих посилань»
Адреси в нікуди - той баласт, від якого неодмінно треба позбавлятися. Биті посилання не тільки гальмують роботу, а й виступають негативним фактором при оцінці веб-сторінок пошуковими системами. Наявність великої кількості подібних посилань (як всередині сайту, так і провідних на зовнішні ресурси) призводить до уповільнення завантаження інтернет-сторінок.

Позбавте сайт від зайвого вантажу

Програма Xenu допоможе перевірити сайт на наявність битих url. Після чого їх слід негайно видалити або виправити.

Перевірка валідації
Перевірка валідації - трудомісткий процес, що вимагає від веб-розробника багато зусиль і часу. При такому типі оцінки аналізуються помилки на кожній сторінці ресурсу, від «Головною» до «Новин».

Валідатори перевіряють HTML-коди і CSS-коди на предмет їх відповідності вимогам. Мета - повністю звільнити веб-сайт від помилок. Вона досяжна при правильному підході і послідовному виконанні «чистки».

Оптимізація неробочих сторінок
Безкоштовна програма Screaming Frog SEO Spider допоможе вам знайти неробочі сторінки, що не дають код відповіді 200. Після виявлення подібних сторінок ваше завдання - виправити їх або видалити зовсім.

Налаштуйте «редирект» (перенаправлення) зі сторінок, що містять несправності.