Прості способи просунення сайту

Простий SEO - це метод просунути будь-яку сторінку сайту за певним запитом в ТОП10. Перш ніж займатися просуванням сайту враховуйте, що могли шукати люди, набираючи той чи інший запит, щоб зберегти їх у себе на сайті. Після потрапляння на Вашу сторінку, відвідувач повинен з перших секунд зрозуміти, що дана сторінка підходить саме йому.

прості поради
Ключове слово повинно бути в назві сторінки, в заголовку, і так само має зустрічатися просто в тексті. Пам'ятайте, що ключове словосполучення може зустрічатися в різних відмінках, а також розбавлена ​​словами.
Хороший метод виділяти ключове слово на сторінці, але робіть це там, де це доречно, і не загострювати на цьому увагу.
Якщо Ви хочете зробити слово помітним на сторінці, почніть з одного з перших параграфів.
Заповнюйте мета-теги. При заповненні тайтла використовуйте різні способи поділу слів і фраз :(), | - "".
Не допускайте:
граматичні помилки в заголовку і тексті (перевіряйте по кілька разів, що Ви написали)
пунктуаційні помилки. Просте перерахування слів (зв'язуйте слова в пропозиції, а пропозиції в абзаци)
занадто довгий текст
Розкрутка сайту написанням статей
У чому суть методу? Ви повинні вміти грамотно писати і мати творчий завдаток. В крайньому випадку, доручіть цю справу професіоналам за гроші - розкрутка сайту того варто. Пишіть статтю про тематику вашого сайту. Якщо не знаєте, що придумати, зробіть статтю на основі вмісту сайту: виділіть важливі моменти в розділах, згрупуйте по абзацах і опишіть це все своїми словами.

Стаття повинна бути цікавою і змістовною для читачів. Щоб розкрутка сайту мала успіх, в статті важливо вживати ключові слова, які ви впишіть в неї за змістом. Крім цього, в різних місцях статті повинно знаходитися 1-2-3 посилання на ваш сайт, в анкорах яких будуть теж ключові слова. Посилання повинні вести не тільки на головну сторінку, а й на внутрішні. Як годиться для будь-якої статті, вона повинна мати цілком закінчену структуру (вступ, основна частина, висновок-висновок).

Коли будете розміщувати статтю на своєму сайті, пам'ятайте, що кожна стаття повинна бути унікальною.

Розкрутка сайту пройде ефективніше, якщо ви розмістите статті на істотних тематичних сайтах інших людей. Таке розміщення платне, але воно варте того. Можна використовувати біржі статей, де весь процес подачі заявки і оплата автоматизовані, або домовлятися з автором сайту персонально.

Не буде зайвим розглянути варіант розміщення ваших статей на форумах і блогах. Тільки стаття не повинна носити рекламний характер. Вигідно це тим, що блоги зазвичай мають високу відвідуваність, що викличе часті переходи на ваш сайт. І знову ж таки - індексація пошуковими системами за рахунок наявності посилання на ваш сайт на зовнішньому ресурсі (форумі або блозі).

Розкрутка сайту через каталоги
Seo просування можна провести, реєструючи сайт в безкоштовних каталогах. Але потрібно бути дуже уважним, деякі каталоги розміщують інформацію про сайт, але при цьому вимагають ставити зворотне посилання. Цього робити не варто, так як більшість пошукових систем ставиться до цього негативно, аж до бана сайту.

Якщо ресурс близький за тематикою до продвигаемому сайту і володіє хорошим кількістю відвідувачів - не виключений варіант, що по ній на Вашу сторінку заходитимуть цільові клієнти. При реєстрації бажано, щоб тексти описів і ключові слова в різних каталогах відрізнялися. Не потрібно намагатися "спамити" в каталоги (тобто розміщувати сайт не в тій категорії, до якої він належить, писати нечитаний набір ключових слів, а також розміщувати сайт, якщо тематика каталогу не підходить і про можливість такого розміщення не вказано в правилах) .

Деякі програмісти пропонують "прогін по каталогах" - ручну / напівавтоматичну / автоматичну реєстрацію в декількох тисячах каталогів, раніше це давало певний приріст ТІЦ і PR, але на даний момент цей спосіб неефективний. Крім того, не всі фірми, що пропонують просування і розкручування сайту через каталоги, перевіряють "чистоту" цих каталогів, а розміщення посилань в каталогах, заблокованих пошуковими системами, може принести тільки шкоду і є зайвою витратою грошей.

Обмін тематичними посиланнями
Пошукові системи вважають, що найбільшу вагу належить посиланнях з сайтів однакової тематики. Справді, посилання зі сторінки сайту по створенню сайтів в Ростові, на сайт, з продажу сантехніки в екатеренбург, є більше маренням, ніж нормою. Тому посиланнях з сайтів схожої тематики надається значно більшу вагу. Розміщувати посилання можна на всіх сторінках сайту або виділити під них окрему. Небажано з однієї сторінки робити більше 14 вихідних лінків на зовнішні ресурси. У деяких оптимізаторів це число інше, також є думка, що зовнішні посилання повинні складати не більше 20% від загальної кількості. Єдності в цьому питанні (та й у багатьох інших) не спостерігається і навряд чи коли-небудь воно настане. Чим більше посилань на сторінці, тим меншу вагу передається одним посиланням. Посилання, розміщені всередині тега .