Розробка офіційного сайту компанії в Києві

Офіційний сайт - специфічний веб-ресурс, статус якого зобов'язує до певних дій і власника, і розробника. Будь-яка інформація, розміщена на ньому, повинна бути абсолютно достовірною. Він являє собою першоджерело інформації, що виходить від власника.В кінці 2017 року було створено ініціативну групу, яка склала вельми спірний законопроект. Мова в ньому йшла про те, щоб зобов'язати абсолютно всі комерційні організації і навіть ІП створити в Інтернеті офіційні сайти.

Приводом для розробки проекту стали звернення громадян з приводу відсутності достовірної інформації про діяльність суб'єктів бізнесу. Нібито, поки робота і створення сайтів погано контролюється державою, шахраям відкриваються різноманітні шляхи для обману населення.

З одного боку, ініціатива зрозуміла. Але поява такої норми права може стати для підприємництва непосильним тягарем. Не всі фірми можуть дозволити собі представництво в Мережі, особливо на старті. Проте, розробка офіційного сайту і без нововведень в законодавстві необхідна багатьом. Тому тему варто обговорити докладніше.

ХТО ЗАРАЗ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ МАТИ ВЛАСНИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ?
На таких майданчиках повинна бути опублікована актуальна інформація про організацію. Другий значимий критерій - достовірність відомостей. Якщо буде виявлено зворотне, підуть санкції.

На сьогоднішній день обов'язок обзавестися інтернет-представництвом виникає:

У органів державної влади, відомств, установ (ФЗ  «Про забезпечення доступу до інформації про діяльність державних органів і органів МСУ»);
У кредитних організацій (ФЗ «Про банки і банківську діяльність»);
У освітніх закладів ( «Про освіту *);
У медичних організацій ( «Про обов'язкове медичне страхування »);
У забудовників ( «Про участь у пайовому будівництві багатоквартирних будинків і інших об'єктів нерухомості»);
У керуючих компаній (Закон № 473 «Про території випереджаючого соціально-економічного розвитку)
Деякі установи за законом зобов'язані замовити сайт

Офіційні сайти розробляються також комерційними та некомерційними організаціями з доброї волі. Уявімо велику компанію, у якої в Мережі є різні майданчики: Лендінгем, спільноти в соцмережах, інтернет-магазини і т. Д. Щоб об'єднати різні ресурси і впорядкувати комунікацію з користувачами, створюється єдиний корпоративний сайт або портал, який отримує статус офіційного. Обов'язковості в таких діях немає, але якщо є бажання і потреба - це тільки плюс!

ЩО ВАЖЛИВО ВРАХУВАТИ при розробці?
Створення такого ресурсу має свою специфіку, яка диктується законом. При цьому вимоги до майданчиків, наприклад, забудовника та муніципальної установи культури будуть істотно відрізнятися.

Прозорість діяльності - задача сайту

Крім того, є загальноприйняті правила, які потрібно дотримати на офіційному сайті:

Прозорість і відкритість інформації, що надається;
Функціональність ресурсу, оскільки він містить дані, що знаходяться у вільному доступі, призначені необмеженому колу осіб;
Зрозуміла й логічна структура сайту, оскільки відвідувати його будуть люди з різним рівнем навичок володіння комп'ютером;
Простота управління, оскільки потрібно буде часто і своєчасно оновлювати відомості про діяльність власника ресурсу;
Організація контенту таким чином, щоб користувачі отримували повне уявлення про функції установи, його структурі, інші подробиці;
Легке обслуговування і наповнення контентом.
Крім того, багато сайтів доведеться оснащувати розширеним функціоналом. Наприклад, якщо ресурс повинен не тільки містити відомості про послуги організації, а й передбачати можливість їх надання в режимі онлайн. Припустимо, це може бути запис на прийом, дистанційне подання документів та ін.