Розробка сайту-візітки в Києві та її необхідність

У наші дні одним з найбільш ефективних засобів нарощування клієнтської бази є реклама. Вона - двигун торгівлі і прогресу.

Існує багато різновидів реклами: зовнішня, друкована, в ЗМІ і т.д. Але, в останні роки, все більшої популярності набирає реклама в інтернеті.

І це не дивно. До web-рекламі користувач може звернутися в будь-який час доби, чого не скажеш про листівках, або рекламних щитах, які колись були побачені, і інформація на яких здалася цікавою.

Якщо у Вас є свій бізнес, який інтенсивно розвивається і потребує того, щоб про нього дізналися якомога більше потенційних клієнтів або котрагентов, тоді вам необхідно створити сайт компанії.

Але не у кожної компанії є необхідність у створенні повноцінного корпоративного сайту або інтернет-магазину. Для таких фірм є альтернатива - сайт-візитка.

ЩО ТАКЕ САЙТ-ВІЗИТКА
САЙТ ВІЗИТКА
це невеликий web-сайт, який складається з декількох сторінок і містить конкретну інформацію компанії і її діяльності.
Які функції виконує сайт-візитка?

Надання інформації про компанії, її власника і персоналі. Тут можуть також міститися дані про історію освіти фірми, досвід і досягнення співробітників, її портфоліо.
Публікація контактних даних: номерів телефонів, адрес електронної пошти представників фірми, адреси її фактичного місця розташування.
Надання інформації про діяльність компанії: які послуги надає або який товар реалізує і прайс-лист на нього.
Також часто сайт-візитка містить розділ, в якому публікуються новини компанії, інформація про акції або знижки, відгуки покупців.
Таким чином, сайт-візитка - це як би обличчя фірми. Тому дуже важливо зробити його привабливим для відвідувачів, щоб створити позитивне враження про компанію і викликати до неї довіру клієнтів.

Для цього потрібно вибрати фахівця, здатного створити якісний web-сайт з цікавим, що запам'ятовується і інтерфейсом, зручним для користувачів.

Якщо Ви хочете наростити клієнтську базу, Ви повинні повідомити про кращих сторонах свого бізнесу якомога більшій кількості споживачів.

Наші фахівці розроблять для Вас сайт-візитку, в якому грамотно і ненав'язливо будуть зроблені акценти на переваги співпраці саме з Вами і який дасть правильну характеристику Вашому бізнесу.