Розробка сайту в Києві *з нуля*

Це класичний і найбільш гнучкий варіант розробки сайту. Основним і найважливішим його перевагою є те, що сайт буде створюватися без будь-яких обмежень, що дозволяє вирішувати всі поставлені завдання перед сайтом максимально ефективно.

Основні етапи РОЗРОБКИ
1.Виявленіе всіх вимог до сайту
Включає заповнення брифу на розробку сайту, відповідь на додаткові питання, проведення аналізу сайтів конкурентів. Написання ТЗ і розробка прототипу сайту

2.На основі зібраних даних складається детальне технічне завдання на розробку сайту, а також опрацьовується прототип сторінок майбутнього сайту.
Таким чином, прототипи сторінок сайту дозволяють візуально оцінити структуру майбутніх сторінок сайту, а докладний опис даних сторінок в ТЗ дозволить зрозуміти логіку роботи сайту.

3.Розробка дизайну сайту
Створюється індивідуальний дизайн сайту на основі даних, наведених в брифі на розробку сайту і доповнень описаних в ТЗ.

4.Верстка сайту
Перетворення дизайну як картинки в статичні html сторінки і програмування роботи окремих інтерактивних елементів сайту - спливаючі вікна, що випадають списки, галереї, слайдери, і т.д.

5.Программування
Прив'язка статичних сторінок сайту до системи управління сайтом, настройка роботи системи управління сайтом, організація виведення динамічних даних на сайт.

6.Тестування сайту
Сайт викладається на тестовий домен, для його фінального тестування і перевірки. Також на даному етапі можливе заповнення сайту контентом.

7. Установка  сайту на хостінг
Заповнений сайт викладається на хостинг, проводиться настройка пошти та інтерактивних модулів.

Як видно з вище наведених етапів робіт в даному варіанті розробки сайту здійснюється комплексний підхід до створення сайту, опрацювання всіх найдрібніших деталей.

Основними мінусами даного етапу є його дорожнеча і збільшені терміни розробки, що обумовлено досить великим обсягом робіт на кожному з етапів.

Також необхідно відзначити, що на кожному з етапів здійснюється постійна робота з замовником, якому надаються звітні матеріали по кожному з етапів. Новий етап починається тільки після остаточного затвердження замовником попереднього етапу.

Для прискорення розробки нами на деяких етапах застосовується паралельне виконання робіт, що дозволяє скоротити терміни розробки до 40 відсотків від загального обсягу необхідного часу.

ВАЖЛИВО
При замовленні розробки сайту в Києві "з нуля" дуже важливо розуміти, що на всіх етапах створення сайту буде вимагатися постійна взаємодія з замовником. Це можуть бути додаткові узгодження, відповіді на уточнюючі питання, що виникли в процесі розробки, затвердження виконаної роботи і розробленої документації на розробку сайту. Таким чином, замовник буде задіяний в роботі, і від швидкості його відповідей буде прямо залежати швидкість створення сайту. При невиконанні замовником даних зобов'язань терміни розробки будуть збільшені на час, витрачений на очікування відповідей, а при затягуванні розробки більш ніж на п'ять днів розробка може бути припинена.