Сайт Для Малого Бізнесу

Глобальна мережа існує вже більше як півстоліття, в останні 10-20 років людство задіяло інтернет практично у всіх сферах свого життя. Володіти хоч якимось бізнесом і не замовити сайт для просування своєї діяльності - просто злочин. Гріх не скористатися настільки простим, але досить ефективним способом розширити поле пропонованих послуг. Відкрити і розвинути кілька сотень філій по всьому світу - задоволення, доступне не всім. Однак, замовити сайт або навіть кілька ресурсів з Kyiv Web Studio може кожен!

Найбільш сучасні пропозиції щодо розвитку бізнесу

У Західному світі вже давно сформувалося правило, що створення сайту має бути справою рук професіоналів. У вітчизняній же середовищі найбільш вагомою компанією в it сфері є Kyiv Web Studio. Наша фірма має достатній досвід, щоб реалізувати навіть самі мудрі проекти. Ми ведемо свою діяльність вже 12 років.

Ось лише деякі напрямків, якими ми займаємося:

Великий перелік послуг по розробці сайту - від створення до високотехнологічної оптимізації;
Створення і запуск рекламної кампанії;
Підключення засобів масової інформації;
Робота з 3D моделями.
Мати свій інтернет магазин вкрай необхідно тим, хто займається оптовими і роздрібними продажами. Досвідчені фахівці допоможуть підібрати найбільш ефективну схему для збільшення припливу покупців. Наявність на сайті тематичного контенту дає відвідувачеві максимально повне уявлення про діяльність компанії і товари, які вона реалізує.

За допомогою нескладної оптимізації можна, непомітно для самого покупця, підштовхнути його до придбання товарів або послуг. Kyiv Web Studio володіє найсучаснішими інструментами для створення і SEO оптимізації ефективних ресурсів, що дозволяють постійно триматися вашому бізнесу на плаву.

Чому варто замовити сайт саме в Kyiv Web Studio

Наша компанія вже створила не одну сотню шаблонів, які можна «підігнати» презентацію конкретного виду діяльності. Якщо клієнтові потрібно унікальна і стильна майданчик в інтернеті для продажу своїх товарів, фахівці фірми з легкістю реалізують цю задумку.

Наш пріоритет - це ціни, які припадуть до кишені кожному. Замовивши створення ресурсу в Kyiv Web Studio можете бути впевнені, що ніяких додаткових плат, крім чітко обумовленою вартістю, з вас не зажадають. До того ж, робота буде виконана виключно в термін, про що вам завчасно повідомить наш менеджер.

Якщо після здачі проекту клієнт захоче внести поправки в роботу - ми відкриті до співпраці в цьому напрямку. Замовник має можливість безкоштовно скорегувати ресурс, маючи на увазі необхідні корективи.