Створення Інтернет Магазину Ціна

Найважливіше завдання, або навіть покликання для високопрофесійної команди нашої студії є створення інтернет магазину - ваше особисте «візитки у всесвітній павутині. Ми створюємо сайти будь-якої спрямованості: для продажу дитячих товарів або меблів, автомобільних запчастин або одягу. Створений нами сайт ваші клієнти будуть розуміти на інтуїтивному рівні завдяки використаним CMS (движкам).

Ви зможете заповнити сторінку магазину необхідними вам текстами або товарами, додати аудіо та відеоматеріали самостійно навіть не володіючи знаннями в області програмування. Ваш інтернет-магазин буде максимально відповідати вимогою найбільших пошукових мереж - Google і Яндекс. Це буде сприяти розкрутку магазину і його просування без особливих зусиль при найменших витратах.

Ціни на послугу - Створення інтернет магазину

Яка ж ціна для створення інтернет магазину в вашій «конторі»? Саме це питання цікавить кожного першого нашого клієнта. Ціна створення сайту «під ключ» буває різною: вона залежить і від функціональних особливостей сайту, і від тематики вашого бізнесу. Для прикладу: вам потрібен магазин в інтернеті з продажу верхнього одягу. Такому сайту необхідно буде створити зручну систему для вибору товарів залежно від їх колірних характеристик, виду тканини і ін. Магазину автомобільних запчастин такі можливості не потрібні зовсім. В середньому, вартість створення сайту становить від 37000 рублів.

Розробка дизайну

Під час прийняття рішень по дизайну ми керуємося двома правилами. Правило перше: ми не створюємо дизайн в стилі «вирвіглаз» - ваші покупці не повинні відволікатися від вибору товару. Правило друге: навігація по сайту створюється максимально зручною і простою. Обидва ці правила і складають сенс модного стильного молодіжного поняття «юзабіліті». Логотип - в лівому кутку, корзина - у правому. Винахідники велосипедів в нашій студії не працюють. Все повинно бути просто - ніхто не хоче негативної конверсії продажів через те, що ваш клієнт нічого не зрозумів в дизайні сторінки і покинув її.

Порядок виконання робіт і терміни
Ми пропонуємо вам просте рішення: укладення договору і складання технічного завдання. Процес розбитий на наступні етапи:

Ми записуємо ваші ідеї і бажання;
Аналізуємо сайти ваших конкурентів;
Розробляємо функціональну частину;
Переходимо до створення макета сторінок;
Розробляємо дизайн - першоджерела макета;
Показуємо вам те, що вийшло. При необхідності вносимо доповнення;
Займаємося версткою і програмуванням сайту;
Проводимо тестування і здаємо роботу на хостинг.
Чому вам слід звернутися до нас
Ми спілкуємося з замовниками безпосередньо. Перш ніж створити сайт для вас, ми проведемо детальний аналіз потреб і побажань вашої цільової аудиторії Ми знайдемо ВСЕ «косяки» на сайтах ваших прямих конкурентів. Гарантія на сайт поширюється довічно (це один з пунктів договору). Ми будемо надавати вам консультації для управління сайтом. Безкоштовно. Розкриємо всі наші секрети у створенні магазинів в мережі. Ми НІКОЛИ не зриваємо термінів робіт. Ми дуже вибагливі. «Мертвонароджені» проекти нам не цікаві для роботи. З такими ми не працюємо. Навіть за мільйон. І навіть за півтора.

А ще у нас є бонуси - ми автоматизуємо роботу складів для синхронізації роботи з продажу в сфері онлайн і оффлайн торгівлі. А ще ми можемо допомогти вам провести рекламну кампанію в Яндекс-дірект або Яндекс-маркеті.

Якщо вам цікаво створення інтернет магазину - звертайтеся!