Створення сайтів державних установ

Компанія Kyiv Web Studio спеціалізується на створенні сайтів, а також на інформаційної та технічної підтримки сайтів державних (муніципальних) установ: дитячий садів, шкіл і інших некомерційних організацій.

Відповідно до Наказу Мінфіну від 21 липня 2011р. N 86н "Про затвердження порядку надання інформації державним (муніципальним) установою, її розміщення на офіційному сайті в мережі Інтернет та ведення зазначеного сайту" всі державні (муніципальні) організації зобов'язані мати в мережі Інтернет офіційний інформаційний веб-сайт, на якому повинна бути розміщені документи і їх скан-копії. Для кожної організації даний список визначається відповідно до закону.

Офіційний сайт державної установи повинен бути доступний в мережі Інтернет 7 днів на тиждень, 24 години на добу. Будь-який користувач повинен отримати вичерпну інформацію про гос.учреждения і її діяльності на сайті. Сайт повинен постійно оновлюватися і містити актуальну інформацію.

Компанія Kyiv Web Studio бере на себе всю відповідальність за створення і підтримки сайтів державних (муніципальних) установ. Ми знаємо які документи необхідно надати установі для оформлення договору з веб-студією.

Створення сайтів від компанії Kyiv Web Studio:

Для дитячих садочків та шкіл

25% знижка на створення сайту - Ціна створення сайту від 6 000 грн.
безкоштовне заповнення сайту
Для державний організацій

10% знижки на створення сайту - Ціна створення сайту від 10 000 грн.
Звертаючись в нашу компанію будь-яка держ. організація отримає доменне ім'я та хостинг терміном на один рік, наповнення сайту необхідними документами, індивідуальний дизайн.

Укладаючи договір на технічну і інформаційну підтримку установа отримує консультації по веденню сайту, контроль над працездатністю сайту, ведення сайту співробітниками веб-студії.