Створення Сайтів в Києві - з чого почати?

З огляду на сьогоднішню обстановку на ринку праці, все більше фахівців приходять до висновку, що пора починати власну справу замість того, щоб працювати за копійки. Найбільш популярним місцем для просування своїх послуг і реклами товарів, як і раніше є Всесвітня павутина. Особливо великим попитом користується розробка сайтів, візиток, інтернет-магазинів. Однак, навіть в цій сфері конкуренція вже досягла свого піку, а просунути будь-якої новий проект стає все складніше. Саме тому питання про вибір веб-студії для замовлення сайту є принципово важливим - від прийнятого вами рішення залежить подальший успіх вашої бізнес-кар'єри.

Отже, що ж необхідно зробити в першу чергу? - Запитати у самого себе, для чого вам потрібен сайт і що ви хочете від нього отримати. Наприклад, створення сайтів в Києві вже давно перетворилося на просте «відмивання» грошей з небагатьох, але вельми жодних клієнтів, спокушених ідеєю отримати все і відразу від свого інтернет-ресурсу. На жаль, саме подібного роду пропозиціями кишить сьогодні інтернет. Вам скажуть, що розробка сайтів в межах 10 000 рублів - це реальність, а після нададуть зліплений на швидку руку ресурс, що не несе в собі ніяких практичних функцій. Якщо такий варіант вас влаштовує, то горе-програмісти не змусять себе довго чекати. Варто лише ввести пошуковий запит «створення сайтів в Києві за 3 дні дешево» і клікнути по першій-ліпшій посиланню.

Міф про дешеві сайтах

Щоб вам було простіше зрозуміти, що являє собою розробка сайтів «за копійки», проведемо одну просту аналогію. Наприклад, ви прийшли в автосалон, щоб доглянути для себе автомобіль. Звичайно ж, ви відразу звертаєте увагу на ціни - всім адже хочеться подешевше. Консультант салону відразу поцікавиться, яку модель ви віддаєте перевагу і для яких цілей. Адже це може бути автомобіль для великої родини або для самотньої людини, для заробітку візництвом або для приватного користування, для подорожей або для щоденних поїздок по міських пробках.

Продавець також пояснить вам різницю в збірці, країні-виробнику і технічним функціоналом між різними моделями. Вам же, напевно, захочеться стати володарем машини з найкращими характеристиками, адже так? У свою чергу, консультант запропонує вам звернути увагу на БМВ, але, глянувши на цінник, ви обуритеся - «Чому вартість цього автомобіля в десять разів перевищує вартість ВАЗа шістки? Суть щось на зразок одна і та ж - каркас, кермо, 4 колеса, багажник! Так навіщо ж платити більше? ». Відповідь на це питання очевидна - однакові на вигляд предмети, будь-то автомобіль або розробка сайтів, часто несуть в собі кардинальні відмінності, здатні вплинути на результат справи, для якого вони призначені.

Вартість сайту в Києві
З ймовірністю у 99,9% до цього моменту дочитали тільки ті, хто націлений на результат, а не на швидкість і готовий вкладати час, сили і фінанси в просування власного бізнесу за допомогою мережі Інтернет. Отже, проведемо приблизний розрахунок вартості на створення сайтів в Києві в 2017 році:

Стандартний якісний сайт з адаптивною версткою і привабливим дизайном, оптимізований під конкретні пошукові запити. Він обійдеться вам в суму не менше 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повністю готовий для роботи інтернет-магазин з нормальними характеристиками потребуватиме вкладень на суму близько 100 тисяч рублів.
Врахуйте, що послуги більш-менш авторитетних веб-студій, що займаються розкручуванням популярних брендів, обійдуться вам в 2-3 рази дорожче, ніж робота початківців майстрів або нікому невідомих контор.

Підведемо підсумки

Саме такий підхід до справи можна вважати найбільш серйозним і результативним. Не економлячи на оплату розробки власного сайту, пам'ятайте - ви не викидаєте гроші на вітер, а оплачуєте важка праця цілої команди професіоналів, яка зможе гідно представити ваш бізнес-продукт в інтернеті!