Як і Чим Наповнювати Сайт

Контент для сайту - вибираємо правильно!
Якщо Ви вирішили замовити сайт, обов'язково обговоріть з розробником, який профільної спрямованості він буде. Це потрібно для того, щоб зібрати актуальний і корисний контент, який зіграє свою роль в просуванні сайту і в рекламі послуг.

Про що писати?

Отже, з чого ж почати? Найімовірніше, Ви компанія, приватний підприємець або просто людина, що надає певні послуги. Напишіть про це на своєму сайті максимально докладно. Зробіть все можливе, щоб у потенційних клієнтів більше не залишилося питань після перегляду власний інтернет-магазин. Якщо Ви продаєте якісь товари, то постарайтеся уявити їх в якомога більш вигідному світлі, так, щоб подобалося Вам самим.

На що ж потрібно зробити упор в описі товарів або послуг? По-перше, якщо ціни на Ваші товари на порядок нижче, ніж у конкурентів - напишіть про це! Чи надаєте знижки або проводите акції? - Гріх не згадати про це! По-друге, навіть якщо Ваші послуги коштують недешево, але відрізняються високою якістю, клієнти не змусять себе чекати. Не зайвим буде створити спеціальну нішу на сайті, де Ви б могли розміщувати інформацію про сертифікати і ліцензії на послуги, що надаються.

Самопрезентація - запорука успіху!

Як відомо, щирі і відкриті люди викликають до себе більше довіри. Розповіли про свої товари і послуги? - Розкажіть і про себе або свою фірму теж! Адже сайт візитка спочатку призначений для самопрезентації. Просто чудово, якщо на сайті буде розділ, де клієнти зможуть залишати відгуки про Вашу роботу. Однак, не варто писати хвалебні оди самому собі - ризикуєте потрапити в незручну ситуацію, якщо відвідувачі сайту запідозрять обман.

Для того, щоб Ваш сайт лідирував в пошуковій видачі і не втрачав свої позиції, можна регулярно наповнювати його унікальним контентом. Припустимо, у Вас є інтернет-магазин, який представляє певні товари. Спробуйте писати статті про ці товари і про їх практичну користь. Якщо ж Ви не маєте достатній час або просто не маєте таланту в написанні текстів, доручіть це професійному копірайтеру.

Пам'ятайте, що успішний і стильний сайт візитка - це робота за принципом «чим більше - тим краще». Однак, весь розміщується контент повинен бути якісним. Доповнюйте тексти відеороликами та авторськими фотографіями, щоб досягти максимального ефекту.