Як Правильно Замовити Сайт?

Даний матеріал буде корисний компанії або фахівця будь-якого профілю, який вирішив просувати свої послуги за допомогою власного веб-ресурсу. Якщо це про вас, тоді перше, з чим вам доведеться зіткнутися - створення сайту. Чудово, якщо ви вирішили довірити цю справу професіоналам, проте навіть в цьому випадку не варто втрачати пильність. Сьогодні ми поговоримо про те, як знайти надійного фахівця, який зробить сайт під ключ, а також на що варто звернути увагу, роблячи замовлення на створення сайту.

Як вибрати майстра по розробці сайтів?

Перше, про що варто подумати перш ніж замовити розробку сайту - фінансові витрати. Майте на увазі, що жоден, поважаючий себе розробник, не працює за копійки. Якщо вам намагаються запропонувати підозріло дешеві послуги - швидше за все, ви потрапили на шахраїв. Наприклад, якісно зроблений лише однієї сторінки сайт візитка не може коштувати менше 700 доларів.

Другий дуже важливий момент - всі надані вам послуги повинні бути зафіксовані на папері і мати юридичну силу. Простіше кажучи - завжди наполягайте на укладенні договору. Таким чином, ви отримуєте гарантії виконання роботи, а фахівець тим самим підтверджує свою надійність.

Нарешті, віддавайте перевагу тільки досвідченим майстрам, які можуть продемонструвати кілька десятків своїх робіт. Наявність багатого портфоліо і позитивних відгуків про фахівця - гарантія того, що сайт на замовлення буде зроблений якісно і в строк.

Як замовити сайт під ключ правильно?

З вибором майстра ми вже розібралися, але це тільки 50% успіху в розробці сайту. Дуже багато залежить від того, наскільки правильно ви зможете донести свої побажання, стосовно майбутнього сайту, фахівця. Візьміть на озброєння кілька корисних порад:

В першу чергу, детально обговоріть з майстром всі, що стосується майбутнього сайту під ключ: для чого він буде призначений, який дизайн ви б хотіли бачити і які функції повинен в себе включати ваш інтернет-ресурс.

Від того, як вам вдасться налагодити діалог з виконавцем, буде залежати успіх і плідність вашого співробітництва. Досвідчений веб-розробник, вислухавши всі ваші побажання, неодмінно висловить своє бачення ситуації і дасть кілька слушних порад.

Не слід також залишати поза увагою технічні моменти. Обов'язково уточніть, на якому програмному забезпеченні буде працювати сайт, обговоріть кілька варіантів дизайну - він перший буде кидатися в очі відвідувачеві при вході на сайт.

Сподіваємося, що вищевикладені рекомендації допоможуть вам в такому непростому справі як замовлення сайту. Дотримуючись наших порад, ви неодмінно знайдете хорошого фахівця і вже через місяць станете щасливим володарем власного сайту.