Як вибрати хостінг

Для молодих і невеликих сайтів часто  безкоштовний майданчик досить хороший. Але тільки спочатку: приплив відвідувачів буде збільшуватися, і тут сервери можуть не впоратися. Коли приходить думка, що пора терміново переїжджати на інший хостинг, тут же виявляється, що це тягне труднощі. Основні - втрата позицій в пошукових системах, необхідність вкладень, що йде даром час, відтік клієнтів.

Кожен третій веб-майстер може розповісти історію, як він помилявся, коли вибирав безкоштовний хостинг, і скільки зусиль, часу і грошей було витрачено для своєчасного перенесення сайту на більш надійну майданчик.

Щоб не повторювати чужих помилок і не наступати на ті ж граблі, обговоримо, на що орієнтуватися при виборі хорошого хостинг-провайдера. Які моменти враховувати, які переваги якісної майданчики?

ЩО ВРАХУВАТИ ПРИ ВИБОРІ ХОСТИНГУ В ПЕРШУ ЧЕРГУ
Як вже говорилося, хостинг - фундамент для вашого сайту. Міцна основа має величезне значення для успішного старту проекту. Так уже повелося, що якісні сервери для інтернет-майданчиків можуть надати тільки великі провайдери, з якими співпрацюють десятки, якщо не сотні тисяч веб-майстрів. Солідна компанія завжди має запас потужностей, і якщо падає один з серверів, підключається інший, причому таким чином, що ви навіть не помітите цього.

Занадто дешеві хостинги мають ряд системних обмежень, що впливає на їх надійність. Чи варто економити, ризикуючи втратити аудиторію? Скоріше ні, адже збої в роботі сайту з легкістю перекреслять всі старання.

Вибір хостингу - складне і відповідальне завдання, що вимагає глибокого аналізу ринку пропозицій і раціонального підходу, заснованого, перш за все, на представленні того, що вам потрібно. Якщо згадати, як ставляться пошукові системи до сайтів, які довго вантажаться або зовсім бувають недоступні, починаєш розуміти, що рейтинг інтернет-ресурсу багато в чому залежить від якості послуг хостинг-провайдера.

ЯК ПОВИНЕН МАТИ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР
як повинен виглядати

Авторитетність компанії - найважливіший фактор, на який насамперед звертають увагу новачки, які прагнуть скоріше приступити до заповнення сайту статтями. При виборі сервера орієнтуйтеся на:

Популярність компанії,
Термін її діяльності,
Порядок і розміри оплати,
Кількість і якість відгуків, опублікованих на незалежних інтернет-майданчиках.
Обов'язково зверніть увагу на те, скільки років компанія працює на ринку. Часом краще довіритися досвіду старого хостингу, ніж працювати з новачком, який пропонує прийнятну цінову політику.

Якщо вам зустрілася реклама дуже недорогого і, за словами рекламників, хорошого і надійного хостингу, відмовтеся від цього «вигідного» пропозиції, щоб потім не шкодувати. Ви ж не знімете квартиру за 2 000 рублів, яка знаходиться десь за межами міста, а власники не мають ні документів, ні дозволів, пропонуючи тільки красиві обіцянки. Подібна житлоплощу навряд чи стане ідеальним місцем для проживання, радше, викликає безліч проблем. Так і з серверами: якщо розроблені далекосяжні плани і перспективний проект, варто добре задуматися, який хостинг вибрати.

Важливо з самого початку орієнтуватися на певну тематику сайту. Хостинги відрізняються один від одного не тільки ціною за оренду, але і набором можливостей, які будуть безпосередньо впливати на функціональність інтернет-ресурсу. Для звичайного блогу підійде хостинг з мінімальним комплектом опцій. Для інтернет-магазину знадобиться повний пакет.

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ЯКІСНОГО рефератів: ПРОВАЙДЕРА
Перелічимо основні фактори:

Авторитетність і популярність компанії. Це головний аспект, який необхідно враховувати. В Інтернеті не прощають помилок.
авторитет і популярність

Якщо хостинг постійно падає, гальмує і не зовсім коректно працює, то на тематичних форумах ви точно знайдете гнівні відгуки розчарованих користувачів. Повторимося, не довіряйте молодим компаніям. Більшість з них закриваються, не витримавши конкуренції, прихопивши з собою весь масив інформації. Відновлювати сайт з нуля - складне завдання, сполучена з великими грошовими витратами, не кажучи вже про час і нервах.

Кількість дискового простору. Зазвичай найдешевші тарифні плани дають близько 10 МБ дискового простору, і цього цілком достатньо для невеликих за обсягом сайтів. Якщо в рамках вашого проекту передбачено постійне оновлення відео, аудіо та фото-контенту, то цього буде замало. Вибір потрібно робити виходячи з умов проекту.
Функціонал. Безкоштовні хостинги мають обмежений набір технологічних можливостей. Хороший провайдер повинен підтримувати програмні мови HTML останньої версії, PHP і Perl, базу даних MySql і движки для створення сайтів WordPress і Joomla. Це основні вимоги. Серйозні хостинг-провайдери пропонують в рази більше, навіть якщо замовляти мінімальний тарифний план.