Дані типи сайтів відрізняються не тільки кількістю сторінок або товарів - це лише умовна відмінність, тому що наприклад, як правило, простий сайт має мале число сторінок. Але враховується також складність дизайну, структури, функцій, багатомовність, відстеження конверсій, складні форми, креативність та інше
Додаткові послуги не є обов'язковими й не кожного разу підходять для конкретного сайту, наприклад, якщо сайт невеликий, то ми здійснюємо його наповнення під ключ абсолютно безкоштовно, так само як і наповнення інтернет магазина. Тому ці послуги треба уточнювати індивідуально
0 грн.

Ціни на створення сайтів в Києві

За допомогою цієї форми ви можете визначити вартість вашого майбутнього сайту і супутніх послуг з точністю до 90%. Остаточна і фіксована вартість створення сайту буде визначена індивідуально після ознайомлення з вашим проектом. Для цього рекомендуємо написати нам через форму в розділі Контакти.

Тепер вам не потрібно шукати та рахувати скільки буде коштувати ваш сайт. Ми за прозорість, тому й надаємо вам для ознайомлення всі наші ціни як на основні послуги по створенню та просуванню сайтів в Києві, так і додаткових послуг.
І наші ціни на створення сайтів в Києві, на відміну від деяких інших веб студій, не "плавають" і не починаються зі слова "від".

Також ми ніколи не задаємо таке брудне питання як "а на скільки ви розраховуєте?". Як люблять робити особи, що бажають "прощупувати" чужі кишені. В нас такого немає.